DERGİ

UYGULAMALARIMIZ

İnsan Kaynakları

POLİTİKA

 

İnsan gücü en değerli sermayedir. Emlak Planlama İnşaat Proje Yönetimi ve Ticaret A.Ş. insan kaynaklarını deneyimli uzmanlardan oluşan yönetim kadrosunu ve etkin hizmet eğitimini almış personelini en değerli sermayesi olarak ortaya koymaktadır. 

 

Kişilerin ve şirketin gelişimine katkıda bulunmak ve üstün performansı ödüllendirmek amacıyla çalışanlarımızın performasını değerlendiririz. Performansın değerlendirilmesi, önceden tanımlanmış kriterler doğrultusunda periyodik olarak çalışanlarımızın iş performansının ve davranış özelliklerinin ölçülmesidir. Değerlendirme sonucunda, üstün performanlı kişilerin ödüllendirilmesinin yanı sıra, yüksek potansiyelli kişilerin tespiti ve çalışanlarımızın gelişim ihtiyacının belirlenmesi de esastır.

 

Mevcut işlerimizi daha iyi yapabilmek, değişin koşullara uyum sağlayabilmek, şirketimizin gelecekteki yöneticilerini yetiştirebilmek amacıyla çalışanlarımızı geliştiririz. Şirketimizin değişen koşullar altında vizyon ve hedeflerine ulaşabilmesi ve başarıda sürekliliğin sağlanabilmesi için çalışanların ve organizasyonun sürekli gözden geçirilmesi de bir gerekliliktir. 

 

ÇALIŞMA SAATLERİ:

 

08.30 - 12.30 / 13.30 - 17.30

 

Lütfen başvurularınızı : ik@emlakinsaat.com.tr adresine yollayın.